Adam Gidaszewski - KWW Przyjazna Gmina Kaźmierz

Kaźmierz ulice: Astrowa, Bażancia, Bociania, Deptak Belfrów, Deptak Grobla, Deptak Nad Samą, Deptak Prymusów, Deptak Przesmyk, Deptak Ptasi, Deptak Sztubaków, Deptak Żaków, Frezjowa, Gimnazjalna, Gołębia, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kaliowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Krucza, Ks. W. Faustmanna, Kuropatwia, Liliowa, Łabędzia, Malwowa, Na Skarpie, Orłów, Prekozowa, Piwoniowa, Poznańska, Przepiórcza, Rynek, Skowronkowa, Słowicza, Storczykowa, Szafranowa, Szmaragdowa, Szkolna, Targowa, Tulipanowa, Zaułek, Żurawia
jerkam
pierwsza seta
pierwsza seta

Adam Gidaszewski - KWW Przyjazna Gmina Kaźmierz

Post autor: jerkam » pt, 10 paź 2014, 23:39

Adam Gidaszewski
2 Gidaszewski.jpg
2 Gidaszewski.jpg (69.87 KiB) Przejrzano 1925 razy
Okręg Wyborczy nr 2
Kaźmierz ulice: Astrowa, Bażancia, Bociania, Deptak Belfrów, Deptak Grobla, Deptak Nad Samą, Deptak Prymusów, Deptak Przesmyk, Deptak Ptasi, Deptak Sztubaków, Deptak Żaków, Frezjowa, Gimnazjalna, Gołębia, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kaliowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Krucza, Ks. W. Faustmanna, Kuropatwia, Liliowa, Łabędzia, Malwowa, Na Skarpie, Orłów, Prekozowa, Piwoniowa, Poznańska, Przepiórcza, Rynek, Skowronkowa, Słowicza, Storczykowa, Szafranowa, Szmaragdowa, Szkolna, Targowa, Tulipanowa, Zaułek, Żurawia

Mam 50 lat. Od urodzenia mieszkam w Kaźmierzu. Ukończyłem Technikum Rolnicze w Szamotułach. Od 25 lat jestem żonaty. Mam syna i córkę. Jestem osoba otwartą i tolerancyjną. Interesuje mnie szczególnie problematyka rolnicza. Bliskie mi są również zagadnienia związane ze sportem i ekologią.

NA TERENIE MOJEGO OKRĘGU WYBORCZEGO I MOJEJ MIEJSCOWOŚCI
SZCZEGÓLNIE ZALEŻY MI NA:
• Rozbudowie Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu
• Rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej
• Rozwoju sportu lokalnego

https://www.facebook.com/pages/KWW-Przy ... 2585150751

Monter
150 na zegarze

Re: Adam Gidaszewski - KWW Przyjazna Gmina Kaźmierz

Post autor: Monter » śr, 15 paź 2014, 09:21

na ile kadencji kandydat rozlozyl ten program?

jerkam
pierwsza seta
pierwsza seta

Post autor: jerkam » śr, 15 paź 2014, 11:32

Biorąc pod uwagę specyfikę tych postulatów, to okres ich realizacji jest oczywiście różny...
Rozbudowie Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu - ze względu na sytuacje lokalową i uwarunkowania demograficzne rozbudowa powinna być zrealizowana w ciągu jednej kadencji.
• Rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej - to oczywiście kierunek rozwoju infrastruktury o charakterze długofalowym, a wiec nie na jedną kadencję. Rozbudowa sytemu kanalizacji powinna być realizowana w miarę możliwości finansowych (własnych i pozyskiwanych)
• Rozwoju sportu lokalnego - to chyba oczywiste, ze powinna to być tendencja stała, niezależnie kto i kiedy będzie rządził... Natomiast tempo tego rozwoju będzie właśnie zależało od tego na ile Radni będą chcieli je wspierać.

Monique
4 setki
4 setki

Post autor: Monique » śr, 15 paź 2014, 11:35

Co rozumieć przez "rozwój sportu lokalnego"? tworzenie nowych klubów sportowych, nowych sekcji w tych już istniejących?

jerkam
pierwsza seta
pierwsza seta

Post autor: jerkam » śr, 15 paź 2014, 12:08

To przede wszystkim tworzenie dobrego klimatu wokół tematu sportu...
Jeśli chodzi o kluby, to raczej nie stać nas na powstawanie nowych, ale powstawanie nowych sekcji w ramach istniejących struktur klubowych - tak.
Powinniśmy skupić się na modernizacji istniejących obiektów sportowych i dostosowanie ich do potrzeb XXI wieku.
Powszechnie sport gminny kojarzy nam się tylko z piłką nożną.
Natomiast sport to nie tylko piłka. To lokalne grupy o zainteresowaniach rekreacyjnych, to młodzież w szkołach, która nie ma bieżni, rzutni, skoczni...
Temat tak szeroki, że można by w nieskończoność....

jerkam
pierwsza seta
pierwsza seta

Post autor: jerkam » pn, 27 paź 2014, 22:31

26 października 2014 r.
Mecz piłki nożnej: Czarni Kaźmierz - Akademia Reissa
reiss.jpg
reiss.jpg (207.56 KiB) Przejrzano 1690 razy

jerkam
pierwsza seta
pierwsza seta