Warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych

co warto zobaczyć, przeczytać, gdzie pójść - zachęcamy, polecamy
martwod
Posty: 10
Rejestracja: czw, 23 mar 2017, 13:23

Warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych

Post autor: martwod » ndz, 1 paź 2017, 22:17

Serdecznie zapraszamy do Znajomych na twórcze warsztaty! Od października ruszamy z zajęciami ceramiczno-kreatywnymi dla dzieci. Będziemy ugniatać, wałkować, wypiekać, ale też pobawimy się innymi materiałami - rozpuścimy wyobraźnię, sięgniemy tak daleko, jak tylko się da. Zajęcia będą się odbywać w piątki, od. godz. 13 (przyprowadzamy z i odprowadzamy dzieci do szkoły).
Rozpoczynamy także warsztaty artystyczne dla dorosłych - twórcze sploty, szycie, czytanie projektów, tworzenie wyposażenia wnętrz... Będzie dużo, ciekawie, praktycznie. Dołączyć może każdy na dowolnym poziomie zaawansowania :-) Posiedzimy w miłej atmosferze, zajmiemy ręce, uwolnimy głowy, porozmawiamy i wyjdziemy z czymś pięknym a już na pewno własnoręcznie zrobionym!
Planujemy też miłe wieczory filmowe lub przy grach planszowych i ciekawe spotkania z wyjątkowymi ludźmi. W zanadrzu mamy kilka niespodzianek.
Więcej można przeczytać na naszej stronie: www.znajome.org lub na FB. Dzwońcie, piszcie, pytajcie. I zaglądajcie do Znajomych! Wpadnijcie na warsztaty (po uprzednim zapisaniu się) lub po prostu na pogaduchy i kawę. Znajdziecie nas przy Rynku (Rynek 9), nad Żabką.ODPOWIEDZ

Wróć do „PROPOZYCJE kulturalne / sportowe / ciekawe / wolny czas”