galeria zdjęć na forum

Tutaj proszę umieszczać wszelkie uwagi, opinie, propozycje zmian, usprawnień dotyczące naszego FORUM. Czyli to samo, co w "Propozycje i problemy gminne" tyle, że tutaj na pytania będą odpowiedzi, na propozycje zmian - zmiany (ale wcześniej aplauz i zaakceptowanie)

Czy jesteś za stworzeniem galerii na forum

tak
4
80%
nie
1
20%

Liczba głosów: 5

Adam Gołębiewski
4 setki
4 setki

galeria zdjęć na forum

Post autor: Adam Gołębiewski » sob, 2 cze 2007, 16:00

Chciałbym publicznie zadać pytanie i prosić wszystkich o wyrażenie swojego zdania w ankiecie, bądź inną drogą,

czy jesteś za tym, aby na forum znalazła się galeria zdjęć?

Celem takiej galerii miałoby być przedstawienie konkretnego zdjęcia (max 3szt.) do oceny i do komentowania przez innych forumowiczów.

Zobaczcie jak to wygląda w praktyce na tym forum - http://www.forum.fotoexpert.pl/ Myślę właśnie o czymś takim.
Czekam na Wasze głosy.

Adam Gołębiewski
4 setki
4 setki

Post autor: Adam Gołębiewski » śr, 6 cze 2007, 21:48

na tą chwilę (patrz data i godzina w stopce postu) w ankiecie widnieją trzy odpowiedzi na "tak" i jedno na "nie".
Mobilizuję wszystkich, którzy wypełniają ankietę, by również napisali kilka słów dlaczego akurat tak postanowili.
Ja oddałem swój głos na "tak", gdyż jestem za stworzeniem galerii na tym forum w taki sposób, jak wcześniej to opisywałem.

Apeluję tym bardziej do tych, którzy są przeciwni, by napisali kilka słów dlaczego wyrazili swój sprzeciw.

ODPOWIEDZ

Wróć do „forum na forum”